O Nas

white-ring line
line

Informacje o Nas

line

Karcz i Wróbel to agencja przemysłowa reprezentująca zagranicznych dostawców komponentów i materiałów dla przemysłu oraz specjalistycznych instalacji produkcyjnych i towarzyszących. Funkcjonujemy od 2010 roku, stale powiększając i optymalizując ofertę w oparciu o potrzeby naszych klientów.

line

Nasz Zespół

line

Aktywa naszej firmy to ludzie i ich umiejętności. Dlatego stabilny zespół koncentruje w swoich rękach wiedzę i umiejętności, stale służąc najważniejszym celom - satysfakcji i zaufaniu klienta.

Marcin Karcz

Marcin Karcz

Techniczny Doradca Klienta

Wieloletni specjalista ds. obsługi klienta i zakupów w branży motoryzacyjnej. Doświadczenie gromadził również w obszarze logistyki dostawców motoryzacyjnych i automatyki przemysłowej. Mocną stroną są zagadnienia związane z systemami zachowania jakości w firmach motoryzacyjnych.

W Karcz i Wróbel odpowiada za obszar technologii przygotowania powierzchni i oczyszczania wody przemysłowej.

Jacek Wróbel

Jacek Wróbel

Techniczny Doradca Klienta

Początki kariery zawodowej związał z transportem i logistyką, by wykorzystując te doświadczenie efektywnie kierować tymi obszarami w przedsiębiorstwach handlowych i produkcyjnych. Specjalista w handlu międzynarodowym, wykształcenie techniczne pomaga zrozumieć specyfikę potrzeb przedsiębiorstw przemysłowych.

W Karcz i Wróbel zarządza obszarem komponentów i materiałów, a także technologiami oczyszczania powietrza i odlewnictwa ciśnieniowego.