white-ring line
line

Urządzenia myjące DBM Tecnologie

line
blue-ring

Mycie detali po procesach przemysłowych, jak odlewanie, śrutowanie, obróbka wibrościerna, frezowanie CNC - nie wydaje się być procesem skomplikowanym. Przecież usunięcie kilku tłustych plam i wypłukanie drobnych wiórów to nic trudnego. Gdy mamy do czynienia z serią kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu detali - ewentualne doczyszczenie kilku sztuk z drobnych pozostałości po myciu w prostej, zanurzeniowej myjce przemysłowej nie stanowi większego problemu. Co jednak, gdy ilość detali rośnie do 1000 sztuk na zmianę? I czystość musi być stuprocentowa - klient będzie montował nasze detale w automacie, pobierając je z powierzonych nam dedykowanych pojemników?


Wraz z DBM Tecnologie oferujemy urządzenia projektowane z myślą o pracy ciągłej, gwarantujących w swojej częściowo dedykowanej konstrukcji stopień czystości wymagany przez klienta. Przykładowymi urządzeniami myjącymi dla produkcji seryjnej mogą być myjki obrotowe z serii Mod. LST, gdzie kolejne stopnie oczyszczania powierzchni realizuje obrotowy stół wielofunkcyjnym, zamknięty w wielokątnej komorze. Detale są jak w podzielonym plastrze miodu kolejno pobierane, myte natryskowo, przedmuchiwane, suszone w wysokiej (odparowanie) lub niskiej (sublimacja/kondensacja) temperaturze. Zaletą tego typu rozwiązania jest zwarta konstrukcja i pojedyncze stanowisko podawania/odbioru.


Alternatywą dla myjki obrotowej Mod. LST może być wersja tunelowa Mod. TL. Z pewnością zaletą jest ich większa wydajność (osobne stanowisko za - i wyładunku) i elastyczność konstrukcji (łatwe przezbrajanie systemu dysz dla innych detali). Jest też jedyną opcją dla procesów o wymaganej dużej wydajności - gdy urządzenie Mod. RT staje się gabarytowo i organizacyjnie nieoptymalne.W toku obsługi Państwa zapytania ofertowego jesteśmy w stanie zapewnić większą ilość materiałów multimedialnych prezentujących możliwości urządzeń z wyżej opisywanej serii. Zapytania prosimy kierować pod adres jacek.wrobel@karcziwrobel.com, kontakt telefoniczny +48 609 523 623, Jacek Wróbel. Zapraszamy!